Dziś jest piątek, 24 listopada 2017 . Od początku roku upłynęło: 327 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Prawdopodobieństwo wyczerpania się baterii, jest wprost-proporcjonalne do zapotrzebowania na kalkulator."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty


 


Archiwum sprzed 1 września 2004 >>
Archiwum roku szkolnego 2004/2005 >>
Archiwum roku szkolnego 2005/2006 >>
Archiwum roku szkolnego 2006/2007 >>
Archiwum roku szkolnego 2007/2008 >>
Archiwum roku szkolnego 2008/2009 >>
Archiwum roku szkolnego 2009/2010 >>
Archiwum roku szkolnego 2010/2011 >>
Archiwum roku szkolnego 2011/2012 >>
Archiwum roku szkolnego 2012/2013 >>
Archiwum roku szkolnego 2013/2014 >>
Archiwum roku szkolnego 2014/2015 >>
Archiwum roku szkolnego 2015/2016 >>

Archiwum roku szkolnego 2016/2017


Znamy wyniki I etapu III Powiatowego Konkursu Ortograficznego


Pierwszy etap Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Gimnazjalny Talent Ortograficzny” już za nami. Jeszcze przed feriami w czwartek 19 stycznia br. ponad 500 uczniów klas trzecich z gimnazjów w Borui Kościelnej, Michorzewie, Nowym Tomyślu, Opalenicy, Wąsowie i Zbąszyniu zmierzyło się z pisemnym testem ortograficznym. Każdy uczeń mógł uzyskać 70 punktów. Test wskazał trzecioklasistów, którzy w swojej klasie uzyskali trzy najwyższe wyniki.

Oni to zasiądą 28 lutego br. w GCI Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu do testu komputerowego wielokrotnego wyboru – II etapu konkursu – opracowanego na Szkolnej Platformie Edukacyjnej Librus.
Zwycięzcom I etapu gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach z ortografią!

Oto najlepsi w swoich klasach:

Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu

IIIa
Karaś Maria
Górka Daria
Sztych Aleksandra

IIIb
Nyga Aleksandra
Migun Adam
Loba Dominika

IIIc
Jenek Oliwia
Krysztofek Alicja
Dawid Julia
Warmuz Julia

IIId
Łowigus Mikołaj
Dankowski Aleksander
Zerek Mikołaj

IIIe
Szałek Zofia
Karafa Zofia
Lehmann Martyna

III f
Stankowska Emilia
Szulc Alicja
Błachowiak Kacper
Fenrich Martyna

IIIg
Woś Aleksandra
Baran Kacper
Gawłowska Aleksandra
Marchewka Paulina

III h
Berlińska Maja
Jeziorkowska Lidia
Gniadek Wiktoria

IIIi
Mortka Emilia
Mania Zuzanna
Bajerski Kuba

Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Borui Kościelnej

IIIa
Hryniak Jan
Pieprzyk Julia
Kądziela Jakub
Kornosz Miłosz

IIIb
Kozior Agata
Koch Magdalena
Rybak Magdalena

Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Michorzewie

Klasa IIIa
Kamieniarz Kacper
Kałek Kinga
Strzyżyński Filip

Klasa III b
Marciniak Oskar
Michalska Olga
Kałek Olga

Gimnazjum im. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Opalenicy

Klasa IIIa
Gola Marcelina
Marciniak Wiktoria
Komorowska Weronika

Klasa IIIb
Komin Zuzanna
Gabliczak Julia
Białek Wiktoria

Klasa IIIc
Umińska Alicja
Bresz Karolina
Ratajczak Martyna

Klasa IIIe
Wielgomas Laura

Gimnazjum Publiczne w Wąsowie

Klasa IIIa
Bilska Maja
Szych Maxymilian
Wójtowicz Julia

Gimnazjum w Zbąszyniu

Gajdecka Alicja
Gaweł Aleksandra
Śmiałek Oliwia
Lauba Olga
Klimek Wiktoria
Rodak Rebeka
Niemiec Patrycja
Suwiczak Miłosz
Juś Zuzanna

Marzena Dach-Kolanko, 2017-02-20 22:45:28

Wszystkie informacje >>

Dziennik elektroniczny




Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy








Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się