Dziś jest piątek, 24 listopada 2017 . Od początku roku upłynęło: 327 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo ? na pewno to zepsujesz."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty


 


Archiwum sprzed 1 września 2004 >>
Archiwum roku szkolnego 2004/2005 >>
Archiwum roku szkolnego 2005/2006 >>
Archiwum roku szkolnego 2006/2007 >>
Archiwum roku szkolnego 2007/2008 >>
Archiwum roku szkolnego 2008/2009 >>
Archiwum roku szkolnego 2009/2010 >>
Archiwum roku szkolnego 2010/2011 >>
Archiwum roku szkolnego 2011/2012 >>
Archiwum roku szkolnego 2012/2013 >>
Archiwum roku szkolnego 2013/2014 >>
Archiwum roku szkolnego 2014/2015 >>
Archiwum roku szkolnego 2015/2016 >>

Archiwum roku szkolnego 2016/2017


Mistrzostwa Powiatowe w Lekkiej atletyce – Awans do Finału Mistrzostw Wielkopolski.


10 maja br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce w Opalenicy. Nasze dziewczęta uzyskały 103 pkt i chłopcy 84pkt, razem jako drużyna zdobyliśmy I miejsce zdobywając 187 pkt... na drugim miejscu uplasowała się szkoła z Lwówka (129pkt), na trzecim miejscu Opalenica (102pkt). Razem udział wzięło 8 szkół.
Złote i srebrne miejsca w konkurencjach indywidualnych awansowały do finału wojewódzkiego.
Oto najlepsze wyniki naszych sportowców:
• bieg na 100m - Cezary Ewiak II miejsce
• bieg na 600m – Natalia Bryza II miejsce
• bieg na 300m – Wiktoria Wybicka II miejsce, Nowak Patrycja IIImiejsce, Bartosz Ewiak II miejsce
• bieg na 1000m - Zuzanna Bąkowska III miejsce
• skok wzwyż – Oliwia Gniadek III miejsce, Arkadiusz Mocny I miejsce, Aleksander Biniek II miejsce
• skok w dal - Wiktoria Ganska III miejsce, Kamil Figiel III miejsce
• rzut oszczepem - Julia Bisiorek I miejsce, Iga Buda II miejsce, Mateusz Konieczek II miejsce
• sztafeta 4 x 100m - chłopcy: Marcin Pukacki, Adrian Bąk, Cezary Ewiak, Bartosz Ewiak IIIm

• sztafeta szwedzka - dziewczęta: Julia Bisiorek, Anna Przybylak, Wiktoria Wybicka, Wiktoria Łukaszewska – III miejsce, chłopcy: Kamil Figiel, Mikołaj Bobkiewicz, Jakub Klekociński, Aleksander Biniek II miejsce
Zawodniczki i zawodnicy z miejsca I i II będą walczyć 07.06.2017r. w Lesznie na szczeblu wojewódzkim.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy kolejnych sukcesów!
Opiekunowie: Renata Albrecht-Buda, Izabella Michalak, Piotr Witczak


Renata Albrecht-Buda & Izabella Michalak, 2017-05-16 12:04:42

Wszystkie informacje >>

Dziennik elektroniczny




Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy








Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się